Състезание по спортна табла 22.02.2026
- Категория: Новини
- Публикувана на 23.02 2026
На 22 февруари 2026 г. в клуба на слепите на бул."Европа" 138 А, се провежда регионален турнир по спортна табла. В състезанието взеха участие 22 състезатели и състезатели. Организаторите изказват своята голяма благодарност към доброволците, които допринесоха за гладкото протичане на състезанието от началото до края на състезателния ден. След оспорвани двубои по швейцарската система се стигна до следното класиране:
Първо място и купата на РО София печели Милена Янева.
Второ място и сребърен медал- Янко Петров.
Трето място и бронзов медал- Анета Деспотова.
Четвърто място и бронзов медал- Славчо Дедиков.
Благодарим на всички участници. До нови срещи!
